O klube

História Boba baru sa píše od roku 1995. Viac ako 20 rokov sa snažíme poskytovať  kvalitnú zábavu v nočných Košiciach. O vašu spokojnosť sa postará personál baru, spolu s jedným z našich rezidentných DJov: Marko Mazag, Andreas, Johny, Martin Cehelský, ktorí hravajú prevažne komerčnú House music, RNB, HIP-HOP a Funky. Každý si teda môže prísť na svoje.Príďte a presvedčte sa sami.

Tešíme sa na vašu návštevu.

virtuálna prehliadka

VSTUPNÉ

VSTUPNÉ NEPLATÍTE!!!

Pri vstupe si zakúpite konzumný lístok v hodnote 5€. Tento lístok môžete použiť ako platidlo na bare. Z hodnoty konzumného sa nevydáva. Pri  väčších akciách a tematických večeroch, alebo pri večeroch s hosťujúcimi DJmi, si vyhradzujeme právo na zmenu výšky vstupného.

 

REZERVÁCIE 

Rezervácie prijímame vždy do 21:00 v deň konania akcie na čísle 0944039119.

Klub má  dispozícii  6 stolov (BOXOV) s kapacitou na sedenie pre 6 až 12 ľudí. Za rezerváciu stola sa vopred neplatí. Rezervácia vám bude potvrdená po prijatí podmienky povinného konzumného 50€ na stôl. 

VIP salónik

Klub disponuje možnosťou prenajať si salónik s kapacitou až 15 miest. Prenájom salónika je podmienený povinným konzumom 200€, ktorý sa uhrádza vopred. V cene je zahrnuté: 2x “LOĎ” ( 1L alko podľa ponuky + 6x nealko podľa vlastného výberu) , ovocná misa, 2x džbán s vodou a slané a sladké pochutiny. V prípade výzdoby vám vieme vyhovieť. 

PRENÁJOM PRIESTOROV

Klub je možné prenajať aj mimo otváracích hodín na súkromné i komerčné účely. Klub má kapacitu 120 miest na sedenie a viac ako 350 miest na státie.

Tento priestor je vhodný na organizáciu osláv, firemných večierkov, živých koncertov a iných podujatí. Na akciu je možné zabezpečiť aj catering.

Ak hľadáte miesto na zábavu a nechcete si robiť ďalšie starosti s prenájmom zvukovej techniky, osvetlenia a iných technických či personálnych prvkov pre váš event, Boba Bar je správnou voľbou. Ak máte záujem alebo ďalšie otázky, kontaktujte nás na boba@boba.sk

STRATY A NÁLEZY

Veci ponechané v priestoroch baru sa automaticky uschovávajú a čakajú, kým sa majiteľ prihlási. Majiteľ musí preukázať, že nájdená vec patrí jemu, najčastejšie jej podrobným opisom (značka, veľkosť, farba). V prípade, že ste niečo u nás stratili, prosím kontaktujte nás e-mailom na adrese stratyboba@boba.sk

 

PRENÁJOM REKLAMNÝCH PLÔCH


Ak chcete zviditeľniť svoj produkt alebo firmu pred širokou verejnosťou, náš klub je tým pravým miestom. Ponúkame vám možnosť vysielania reklám na 8 televíznych obrazovkách a projektore, v kombinácii s umiestnením klasických papierových plagátov vo formátoch od A4 po A0 v priestoroch klubu. Klub navštevuje priemerne 2 až 3 tisíce návštevníkov mesačne, najmä mladých ľudí vo veku od 18 do 26 rokov.  

PREVÁDZKOVÝ PORIADOK

 

Každý návštevník je povinný oboznámiť sa s prevádzkovým poriadkom  pri vstupe do objektu. Vstupom do objektu vyjadruje návštevník súhlas s prevádzkovým poriadkom a zaväzuje sa riadiť jeho pokynmi.